Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KARIN MAMMA ANDERSSON (född 1962): "Nattfly", signerad Karin Mamma Andersson, numrerad 478/500, träsnitt, bladmått 45x63 cm
383607
2016-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här