Karin Mamma Andersson Nattfly träsnitt

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KARIN MAMMA ANDERSSON (född 1962): "Nattfly", signerad Karin Mamma Andersson, numrerad 478/500, träsnitt, bladmått 45x63 cm

383607

2016-05-16