Klubbat för:
5 600 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
JOHAN CHRISTIAN KLENGEL (Tyskland, 1751-1824): (2) Landskapsvyer med djur - ett par, olja på pannå, på baksidan rester av gamla lackstämplar, vardera 21x25,5 cm
Zustandsbeschreibung
Sprickor
383612
2016-05-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner