Johan Christian Klengel ett par pannåer

Klubbat för:

5 600 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

JOHAN CHRISTIAN KLENGEL (Tyskland, 1751-1824): (2) Landskapsvyer med djur - ett par, olja på pannå, på baksidan rester av gamla lackstämplar, vardera 21x25,5 cm

Zustandsbeschreibung

Sprickor

383612

2016-05-16