Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DAMARBETSBORD, Louis XV-stil, 1900-tal, fanerat med olika träslag, gallerkant och beslag i mässing, låda i sargen, utdragbar skrivskiva, höjd 69, 63x40 cm
Skador
383619
2016-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här