Irene Ullberg oljemålning

Irene Ullberg oljemålning
Irene Ullberg oljemålning
Irene Ullberg oljemålning
Irene Ullberg oljemålning
Irene Ullberg oljemålning
Irene Ullberg oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

IRENE K:SON ULLBERG, "kvällskymmning", monogramsignerad och daterad I.K.U. -95 olja på duk, 66x80 cm

383623

2016-05-16