Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
IRENE K:SON ULLBERG, "kvällskymmning", monogramsignerad och daterad I.K.U. -95 olja på duk, 66x80 cm
383623
2016-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här