M Pyk - John F Kennedy nr 13/23

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "Kennedy" (JFK), signerad och numrerad M Pyk 12/23, färglitografi, 51x31,5 cm
PROVENIENS: Agardhs-Galleriet

383630

2016-05-16