Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 4 st, Karl Johan, 1800-talets första hälft, i björk, stoppad ryggbricka, brännmärkta B under krona, sitthöjd 47 cm
Proveniens Bäckaskogs kungsgård
383633
2016-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här