Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 4 st, Karl Johan, 1800-talets första hälft, i björk, stoppad ryggbricka, brännmärkta B under krona, sitthöjd 47 cm
Proveniens Bäckaskogs kungsgård

383633

2016-05-16