Konsol

Konsol
Konsol
Konsol
Konsol
Konsol
Konsol

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KONSOL, 1900-tal, förgylld, dekor av rocailler, höjd ca 30 cm

Slitage

383661

2016-05-16