Väggur
2016-05-16
383669
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGUR, LouisXVI-stil, slagfunktion, fodral av förgylld brons, höjd ca 64 cm, nyckel finns
Slitage