Väggur

Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

VÄGGUR, LouisXVI-stil, slagfunktion, fodral av förgylld brons, höjd ca 64 cm, nyckel finns

Zustandsbeschreibung

Slitage

383669

2016-05-16