Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
VÄGGUR, LouisXVI-stil, slagfunktion, fodral av förgylld brons, höjd ca 64 cm, nyckel finns
Zustandsbeschreibung
Slitage
383669
2016-05-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner