Vattenpipa siverfolierat trä

Vattenpipa siverfolierat trä
Vattenpipa siverfolierat trä
Vattenpipa siverfolierat trä
Vattenpipa siverfolierat trä
Vattenpipa siverfolierat trä
Vattenpipa siverfolierat trä

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VATTENPIPA, silverfolierat trä, främre orienten, 1900-talets första hälft, dekor med djur och växtornament, delbar, höjd 38 cm

Skador och bucklor

383683

2016-05-16