Steven Clarke färglitografi

Steven Clarke färglitografi
Steven Clarke färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEVEN CLARKE (född 1953), motiv med eka, signerad S. Clark, färglitografi, 349/360, 68 x 44 cm

383694

2016-05-17