Michael Shevarjov akvarell

Michael Shevarjov akvarell
Michael Shevarjov akvarell
Michael Shevarjov akvarell
Michael Shevarjov akvarell

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MICHAEL SHEVARJOV (Ryssland, född 1958), stockholmsmotiv, signerad M Shevarjov, akvarell, 75 x 55 cm

383701

2016-05-17