Kelim Shasavan antik

Kelim Shasavan antik
Kelim Shasavan antik

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ORIENTMATTA, kelim, Shasavan, antik, 380x153 cm

Lagningar, slitage

383703

2016-05-25