Klubbat för:
2 400 SEK
1 000 SEK
HÖGANÄS, kanna, 1900-talets början, jugend, majolika, grönglaserad, med dekor av kvinnofigur och delfin, undertill märkt II2 I Höganäs VS, höjd ca 38 cm
Ryggfena och stjärtfena med nagg
383715
2016-05-16