Reswwväskor 2 st

Reswwväskor 2 st
Reswwväskor 2 st
Reswwväskor 2 st
Reswwväskor 2 st
Reswwväskor 2 st
Reswwväskor 2 st
Reswwväskor 2 st
Reswwväskor 2 st
Reswwväskor 2 st
Reswwväskor 2 st

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RESVÄSKOR, 2 st, 1900-talets första del, skinn, höjd 32, 23x60 cm

Nycklar saknas, slitage

383719

2016-05-16