Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OIDNETIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Folklivscen, osignerad, olja på duk, ca 60 x 49 cm
Mindre färgbortfall, krackelyrer
383723
2016-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här