Målning

Målning
Målning
Målning
Målning
Målning
Målning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDNETIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Folklivscen, osignerad, olja på duk, ca 60 x 49 cm

Mindre färgbortfall, krackelyrer

383723

2016-05-16