Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRIP TRAP, trädgårdsbord, "Selandia", Danmark, teak, lackerat, fällbart, skyltmärkt Trip Trap Danmark, höjd ca 67, 75x75 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog
Bruksslitage
383725
2016-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här