Harald Kihle färglitografi
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
HARALD KIHLE (1905-1997): Man med häst, signerad och numrerad Harald Kihle 53, 145/260, färglitografi, ca 44X55 cm
Kuntoraportti
383726
Päivämäärä:
2016-05-16