Harald Kihle färglitografi

Harald Kihle färglitografi
Harald Kihle färglitografi
Harald Kihle färglitografi
Harald Kihle färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

HARALD KIHLE (1905-1997): Man med häst, signerad och numrerad Harald Kihle 53, 145/260, färglitografi, ca 44X55 cm

Kuntoraportti

383726

Päivämäärä:

2016-05-16