Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Menföresbåten", signerad Roland S, 189/310, färglitografi, bildmått ca 39x32 cm.

Läs mer

383733

2016-08-24