Roland Svensson
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Menföresbåten", signerad Roland S, 189/310, färglitografi, bildmått ca 39x32 cm.
Läs mer
383733
2016-08-24