Matsalsgrupp mahognyfanér
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATSALSGRUPP, 1900-talets andra hälft, bestående av: bord med två iläggsskivor med sarg, stolar, 5 st, karmstol Göteborgsmodell, mahognyfanér, bordet märkt Alsterbro Möbler AB, bordets höjd 75, diameter 120, skivornas bredd 60 cm, sitthöjd ca 46 cm
Smärre repor, karmstolen med repor och nagg på armstödet
383734
2016-05-16