Matsalsgrupp mahognyfanér

Matsalsgrupp mahognyfanér
Matsalsgrupp mahognyfanér
Matsalsgrupp mahognyfanér
Matsalsgrupp mahognyfanér
Matsalsgrupp mahognyfanér
Matsalsgrupp mahognyfanér
Matsalsgrupp mahognyfanér
Matsalsgrupp mahognyfanér
Matsalsgrupp mahognyfanér
Matsalsgrupp mahognyfanér
Matsalsgrupp mahognyfanér
Matsalsgrupp mahognyfanér

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATSALSGRUPP, 1900-talets andra hälft, bestående av: bord med två iläggsskivor med sarg, stolar, 5 st, karmstol Göteborgsmodell, mahognyfanér, bordet märkt Alsterbro Möbler AB, bordets höjd 75, diameter 120, skivornas bredd 60 cm, sitthöjd ca 46 cm

Smärre repor, karmstolen med repor och nagg på armstödet

383734

2016-05-16