Roland Svensson
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Johnnie Repettos frontgarden", signerad roland S. 80/250, färglitografi, ca 47x35 cm.
Läs mer
383747
2016-08-24