Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

5 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Johnnie Repettos frontgarden", signerad roland S. 80/250, färglitografi, ca 47x35 cm.

Läs mer

383747

2016-08-24