Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kallt", 1975, signerad Roland S., 149/250, färglitografi, bildmått ca 29 x 41 cm.

Läs mer

383754

2016-08-24