Divan i empirestil

Divan i empirestil
Divan i empirestil
Divan i empirestil
Divan i empirestil
Divan i empirestil
Divan i empirestil
Divan i empirestil
Divan i empirestil
Divan i empirestil
Divan i empirestil

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SCHÄSLONG, 1800-talets andra hälft, empirestil, delvis skuren dekor i betsat valnötsfanér, längd ca 193, djup 60, sitthöjd 43 cm

Senare tidsenlig klädsel, mindre fanérskador och lagningar

383756

2016-05-17