Divan i empirestil
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SCHÄSLONG, 1800-talets andra hälft, empirestil, delvis skuren dekor i betsat valnötsfanér, längd ca 193, djup 60, sitthöjd 43 cm
Senare tidsenlig klädsel, mindre fanérskador och lagningar
383756
2016-05-17