Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Segel och sommar", signerad Roland S, 206/350, färglitografi, bildmått ca 39x 53 cm.

Läs mer

383757

2016-08-24