Roland Svensson
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Segel och sommar", signerad Roland S, 206/350, färglitografi, bildmått ca 39x 53 cm.
Läs mer
383757
2016-08-24