Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Eftersommar" ("Augustidag"), signerad Roland S, 138/260, färglitografi, bildmått ca 42x55 cm.

Läs mer

383759

2016-08-24