Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Björkar vid havet, Björkskär", signerad och daterad Roland S, 1940-tal, 180/250, färglitografi, bildmått ca 40x54,5 cm.

Läs mer

383763

2016-08-24