Coupeglas Eda Glasbruk

Coupeglas Eda Glasbruk
Coupeglas Eda Glasbruk
Coupeglas Eda Glasbruk
Coupeglas Eda Glasbruk
Coupeglas Eda Glasbruk
Coupeglas Eda Glasbruk

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EDA GLASBRUK, coupeglas, 26 st, 1900-talets första hälft, pressglas, höjd ca 8-9, diameter 10-11 cm

Någon obetydlig fotnagg

383765

2016-05-16