Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Isbunden skärgård" ("Våris", "Marsdag"), signerad Roland S, 246/260, färglitografi, bildmått ca 31x53 cm,

Motiv finns med olika namn

Läs mer

Gulnader

383769

2016-08-24