Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vintervila, Möja", signerad Roland S, 89/200, färglitografi, bildmått ca 40x28 cm.

Läs mer

Gulnader efter passepartout

383774

2016-08-24