Roland Svensson
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vintervila, Möja", signerad Roland S, 89/200, färglitografi, bildmått ca 40x28 cm.
Läs mer
Gulnader efter passepartout
383774
2016-08-24