Roland Svensson
2016-08-24
383778
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärsland", signerad daterad Roland S, Èpreuve d´artiste, 1984, färglitografi, bildmått ca 36x59 cm.
Läs mer