Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärsland", signerad daterad Roland S, Èpreuve d´artiste, 1984, färglitografi, bildmått ca 36x59 cm.

Läs mer

383778

2016-08-24