Fönster jugend

Fönster jugend
Fönster jugend
Fönster jugend
Fönster jugend

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÖNSTER, 2 st, 1900-tal, blyinfattade med delvis färgat glas, fönsterbågar i trä, 88x70 cm

Visst slitage

383784

2016-05-17