Stanislaw Zoladz och Steven Clarke
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Strandbild, signerad Stanislaw Zoladz, PT, färglitografi, 37 x 56 cm, STEVEN CLARKE( född 1953), motiv med plommon, 242/290, färglitografi, signerad, 42 x 59 cm
383795
2016-05-17