Stanislaw Zoladz och Steven Clarke

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Strandbild, signerad Stanislaw Zoladz, PT, färglitografi, 37 x 56 cm, STEVEN CLARKE( född 1953), motiv med plommon, 242/290, färglitografi, signerad, 42 x 59 cm

383795

2016-05-17