Walasse Ting färglitografier

Walasse Ting färglitografier
Walasse Ting färglitografier
Walasse Ting färglitografier
Walasse Ting färglitografier

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TING WALASSE (Kina,1929-2010) (2), papegojor samt kvinnlig modell, signerade och numrerade 85/200 resp. 44/200, färglitografi, 48 x 68 resp. 45 x 66 cm

383806

2016-05-17