Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Möja Feb 1953", signerad och nummrerad 3/40, litografi, ca 51x40 cm.

Läs mer

383808

2016-08-24