Roland Svensson
Vollendet
2016-08-24
383808
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Möja Feb 1953", signerad och nummrerad 3/40, litografi, ca 51x40 cm.
Läs mer