Roland Svensson
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Möja Feb 1953", signerad och nummrerad 3/40, litografi, ca 51x40 cm.
Läs mer
383808
2016-08-24