Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gillöga", signerad Roland S, 1930-tal, litografi, ca 22x36 cm.

Läs mer

Gulnader, fläckar

383816

2016-08-24