Roland Svensson
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003), (2) "Ödehemman Åland" samt "Kärringsundet Eckerö", signerade Roland S, 200/360 samt 22/45, färglitografi, bildmått ca 35x27 resp 17x59 cm.
Läs mer
383821
2016-08-24