Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), (2) "Ödehemman Åland" samt "Kärringsundet Eckerö", signerade Roland S, 200/360 samt 22/45, färglitografi, bildmått ca 35x27 resp 17x59 cm.

Läs mer

383821

2016-08-24