Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt", signerad och nummrerad 17/40, litografi, ca 23x35 cm.

Läs mer

383825

2016-08-24