Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärshamn" ("Högsommarnatt"), signerad Roland S, 5/25, färglitografi, bildmått ca 44x31 cm.

Läs mer

Med dedikation

383829

2016-08-24