Jens Juel hans krets porträtt

Jens Juel hans krets porträtt
Jens Juel hans krets porträtt
Jens Juel hans krets porträtt
Jens Juel hans krets porträtt

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JENS JUEL, hans krets (1700-tal): Porträtt av elegant kvinna som äter sorbet, olja på duk, 72 x 53 cm

Krackeleringar

383830

2016-05-21