Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JENS JUEL, hans krets (1700-tal): Porträtt av elegant kvinna som äter sorbet, olja på duk, 72 x 53 cm
Krackeleringar
383830
2016-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här