Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Snö och is", signerad och nummrerad 34/100, färglitografi, ca 13x40 cm.

Läs mer

383832

2016-08-24