Roland Svensson
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Snö och is", signerad och nummrerad 34/100, färglitografi, ca 13x40 cm.
Läs mer
383832
2016-08-24