Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Säljägarna" ("The Hunters"), signerad Roland S, 292/400, färglitografi, bildmått ca 24x39 cm.

Läs mer

383833

2016-08-24