Roland Svensson
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Säljägarna" ("The Hunters"), signerad Roland S, 292/400, färglitografi, bildmått ca 24x39 cm.
Läs mer
383833
2016-08-24