Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Fyrfolkets hamn, Svenska Högarna", 1970, signerad Roland S, 50/50, färglitografi, bildmått ca 27x40 cm.

Läs mer

383834

2016-08-24