Roland Svensson
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Fyrfolkets hamn, Svenska Högarna", 1970, signerad Roland S, 50/50, färglitografi, bildmått ca 27x40 cm.
Läs mer
383834
2016-08-24