Ljuskrona 1800-tal

Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, 1800-talets slut, oscariansk, 8-armad, förgylld stomme i mässing behängd med prismor, diameter ca 56, höjd ca 87 cm

383836

2016-05-17