Spegel gustaviansk stil

Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGEL, gustaviansk stil 1800/1900-tal, träskuren, pastellagedekor, belagd med guld samt slagmetall, höjd ca 125 cm

Krönet något löst, bruks- och åldersrelaterat slitage

383843

2016-05-17