Marinus Johannes de Jongere olja

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MARINUS JOHANNES DE JONGERE (1912-1978), Hamnen i rotterdam, signerad M. de Jongere, olja på duk, 40 x 60 cm

383846

2016-05-18