Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, mässing, höjd ca 73, längd 73 cm
Något lös i fogarna, bruks- och åldersrelaterat slitage
383848
2016-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här