Rökbord

Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKBORD, 18/1900-tal, skuret i trä, svärtat, dekorerat med sidentyg samt försett med cigarrsnoppare, ljusstake samt cigarrställ, medföljer gör cigarrmunstycke samt souvernirflaska märkt "Festival of empire, Crystal palace", höjd 88, diameter 35 cm

Bruksslitage

383850

2016-05-17